SERWIS NART

Więcej o serwisie nart

Każde narty po kilku dniach na stoku wymagają przeglądu, podostrzenia krawędzi oraz smarowania. Wydłuży to „życie” sprzętu oraz poprawi bezpieczeństwo i przyjemność następnych dni na śniegu. Dzięki możliwościom i precyzji szwajcarskiej maszyny Montana Chellenge proponujemy zupełnie nowy poziom usług serwisowych.
Wyrównanie ślizgu będzie absolutnie idealne. Struktury możemy nacinać na każde warunki śniegowe, spełnimy każdą zachciankę. Całe szlifowanie odbywa się pod kontrolą, ale bez udziału człowieka. To gwarancja precyzji i powtarzalności.
 
Czynności serwisowe:
- Wyrównywanie ślizgów i nanoszenie odpowiedniej struktury ślizgu – to gładki poślizg i dobre prowadzenie nart.
- Wyrównanie i naostrzenie krawędzi pod odpowiednim kątem – to płynność jazdy i trzymanie na twardym śniegu. Ostre i równe krawędzie to bezpieczeństwo i skuteczność. Polerując krawędzie używamy takich samych urządzeń jak elita alpejskiego Pucharu Świata. Nic lepszego nie wymyślono.
- Wygrzewanie nart w specjalnej komorze. Na narty grubo nakładamy smar i wstawiamy do specjalnej komory. Cały proces trwa 24h. Ślizgi nart maja strukturę jak gąbka, długotrwałe nagrzewanie w niskiej (65 st) temperaturze powoduje wchłonięcie całego smaru, co daje lepszy poślizg, konserwację oraz zabezpieczenie spodów nart przed wnikaniem brudu.