Zdjęcia Ski Camp - galerie

Grossarltal 14 - 18 marzec 2012

 W połowie marca 2012 roku wybraliśmy się do Austrii, konkretnie do urokliwej miejscowości alpejskiej Grossarltal. Tam odbył się Race Camp, czyli profesjonalny trening GS. Uczestnicy naszego wyjazdu mogli z całe 5 dni bez wytchnienia jeździć na lokalnych znakomicie przygotowanych trasach narciarskich.
 
Organizowany przez nas Race Camp to kilka dni intensywnego trenowania, jeździ się niemal bez przerwy. Jest to istny raj dla zapalonych miłośników dwóch desek, ale i forma wzmożonego szlifowania swoich umiejętności. W galerii znajduje się fotorelacja z tego wyjazdu. Zapraszamy do obejrzenia.
Grossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyslalom specjalny naukaGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na nartyGrossarl wyjazd na narty