Zdjęcia Ski Camp - galerie

Race Camp 4-6 marzec 2011

 Race Camp wymaga skupienia, zaangażowania, wystarczającej kondycji i niemałych umiejętności narciarskich. W zamian można otrzymać intensywny trening, po którym efekty widać bardzo szybko.
 
Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z naszego wyjazdu na Race Camp w marcu 2011 roku. Taki kilkudniowy wypad to prawdziwa gratka dla miłośników narciarstwa. Z resztą – proszę zobaczyć, zdjęcia mówią same za siebie. Zapraszamy do galerii!
nauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancienauka na jazdy na gigancie