Zdjęcia Ski Camp - galerie

Race Camp 24-27 luty 2011

 Wyjazdy Race Camp są przez naszą firmę organizowane bardzo często. Te kilkudniowe treningi opierają się głównie na ćwiczeniach – w ciągu dnia, ale także po zmroku. Specjalnie wybieramy optymalne stoki, po to, by wykorzystać w pełni czas przeznaczony na trening.
 
Na nasze wyjazdy zapraszamy narciarzy, którzy maja dobrą kondycję – trenuje się sporo, nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Jednak zabawa jest wspaniała, a efekty widoczne natychmiast – o czym można się przekonać oglądając fotorelację z naszych Race Camp. Zapraszamy!
wyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkamiwyjazd narciarski z tyczkami