Zdjęcia Ski Camp - galerie

Race Camp 10-14 listopad 2010

 Kolejna galeria zdjęć z wyjazdu na Race Camp. Tym razem można obejrzeć fotorelację z czterodniowego wyjazdu treningowego w listopadzie 2010 roku. Takie wyjazdy treningowe przygotowujemy z myślą o młodych i ambitnych narciarzach, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i przygotować się do sezonu zimowego.
 
Górskie krajobrazy, w tle których mamy możliwość trenować to niesamowita sceneria. Mimo, że nasze wyjazdy wymagają skupienia, pełnego zaangażowania oraz choćby minimalnych umiejętności narciarskich, zawsze są doskonałą zabawą i dostarczaj dużo przyjemności – co widać na zadowolonych twarzach uczestników Race Camp.
 
Jeśli się wahasz, czy wyjechać na nasz trening – obejrzyj zdjęcia i zobacz, ile frajdy Cię z nami czeka.
 
Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty Soelden na narty